e-shop
dovolená
Monfish Cup
Junioři
galerie

destinace

Mongolsko

... adventure pro opravdové milovníky divočiny! Na světě je už málo míst, kam dosud nedorazila civilizace a s ní znečištění, stres a každodenní shon, který nám bere naši sounáležitost s přírodou a s opravdovými hodnotami života. Přijeďte se nachvíli zastavit, načerpáte novou sílu a energii. Uvidíte nejmodřejší oblohu na vlastní oči, napijete se z průzračné vody, která už po miliony let teče zlatými řečišti, kolem kterých vedly i stezky dinosaurů. A kromě toho, si ještě bezvadně zachytáte!
Slovinsko Sáva

Slovinsko

V okolí horského masívu Triglav ve Slovinských Alpách je několik překrásných údolí protkaných křišťálově čistými křídovými řekami plnými zdravých a bojovných lipanů, pstruhů obecných, pstruhů duhových a na některých vodách i pstruhů mramorovaných dorůstajících délek přes jeden metr. Je obrovskou výzvou pro muškaře v těchto průhledných říčních partiích přelstít a zdolat tyto velikány.

Dánsko

O rybaření v Dánsku se v poslední době začíná zajímat více příznivců aktivního rybaření. Určitě každý rybář lovící na umělou mušku, nebo na přívlač se už setkal s našimi pstruhy obecnými. Málokdo však zkusil tuto rybu ulovit v moři. Mořští pstruzi jsou odlišnou formou pstruhů obecných, kteří se po sestoupení do slané vody stanou silnějšími a bojovnějšími díky snadno dostupné potravě, jako jsou krevety, píseční červi, krill a rybičky. Změní i svoji barvu, zlatožlutá těla se změní ve stříbřitá torpéda podobná lososům.

Irsko

Pokud Vás zajímá lov divokých ryb, tak Irsko je dobrou volbou pro Vaši rybářskou dovolenou. Největším lákadlem je rybaření na jezerech, ale i říční chytání může přinést hezké úlovky ryb, zvlášť pokud se zaměříte na tažné druhy ryb jako je losos a mořský pstruh. Na jezerech se loví především jezerní pstruh, štika, okoun a pokud je jezero spojeno s mořem, tak i mořský pstruh a losos. Pro muškaře je opravdovým rájem líhnutí velkých jepic – májovek, kdy pstruzi fascinovaně jezdí pod hladinou a i velké kusy okolo 70cm sbírají tento hmyz. Pro vláčkaře je zase určeno chytání vzrostlých a bojovných štik, velkých okounů a samozřejmě pstruhů i lososů.

Venezuela

Impozantní země na karibském pobřeží jižní Ameriky, která nabízí nespočetně mnoho atraktivních zajímavostí. Kromě rybaření, Vás mohou uchvátit největší vodopády na světě – Salto Angel na řece Orinoco, největší jezero v latinské Americe – Macaraibo, pohoří Andy, Amazonský prales a rozmanitá flora a fauna, dlouhé bílé pláže – to vše Vám nabízí Venezuela.

Indonésie

Naše cestovní agentura Vám nabízí perfektní dovolenou sestavenou na klíč podle Vašich potřeb. Je libo si více odpočinout od běžného denního maratonu a jen tak si zkusit zachytat na otevřeném oceánu nebo naopak vyrazit dokonale vybaven rybářskými potřebami, které Vám poskytneme za bezkonkurenční ceny a prochytat celé dny v turisticky nenarušeném kraji? Kromě rybářských zážitků, relaxačních pobytů s poznáváním místní kultury Vám nabízíme i možnost potápění s profesionálním doprovodem.

Norsko

O chytání ryb v Norsku vypráví mnoho legend a mnohé z nich jsou pravdivé. Rybaření v Norsku musíte zažít a pokud bude alespoň trochu dobré počasí, může se i Vaše rybářská dovolená změnit v jednu z nich. Vydejte se spolu s námi na sever do země trollů a úžasných rybářských zážitků.

Kanada

A Mari Usque ad Mare - od moře k moři hlavní město: Ottawa rozloha: 9 984 670 km² km2 měna: kanadský dolar (1CAD=20kč) Druhá největší země světa spadající do Britského společenství národů (Commonwealth). Kanada je multikulturní a multinárodností zemí se dvěma úředními jazyky – Angličtinou a Francouzštinou. Pro mnoho rybářů … Celý příspěvek
e-shop: muškaření, rybářské oblečení, vázání mušek
Kuchyňské mixéry Omniblend