Rybaření a potápění v Indonésii, Bali

Vydejte se s námi na rybářskou dovolenou na ostrov Bohů – na ostrov, který byl v roce 2010 vyhlášen nejkrásnějším ostrovem na světě. Navštivte Bali!

Bali je jedním ze 17 500 ostrovů sopečného původu v Indonésii, který je dnes jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a zároveň dosud málo prozkoumanou destinací rybářů. A je to škoda, protože rybářům nabízí široké pole působnosti pro jejich koníček. Ať už muškaříte, lovíte přívlačí, nebo Vás zajímá popping či speed jigging, místní vody pro Vás skrývají nejedno překvapení v podobě úžasných úlovků. Mezi nejvyhledávanější druhy ryb patří plachetník, dorado (mahi-mahi), yellowfin tuna, dogtooth tuna, wahoo, různé druhy jacků a samozřejmě velký král místních dravců – giant kingfish (GT – giant trevally, Caranx ignobilis). Bali je také nejlepším lovištěm red snapperů, známých všem milovníkům dobrého jídla ;)

Hlavním městem Bali je Denpasar, kde se nachází hlavní letiště, z kterého Vás osobně doprovodíme do příjemného a útulného hotelu „Toraja hotel“ s rodinnou atmosférou, nacházejícím se v Tulambenu (cca 88 km od letiště). Bali nabízí svahy pokryté rýžovými poli, palmové háje, nádherné pláže s bílým pískem na jihu a černým pískem na severu a především skvostný podmořský svět. Díky tradiční hinduistické víře Vás ostrovem budou provázet velmi přívětivý místní obyvatelé a jejich bohové. A i když neovládáte cizí jazyky, kdykoli Vám domorodci poradí a pomohou jak nejlépe budou umět.

Naše cestovní agentura Vám nabízí perfektní dovolenou sestavenou na klíč podle Vašich potřeb. Je libo si více odpočinout od běžného denního maratonu a jen tak si zkusit zachytat na otevřeném oceánu nebo naopak vyrazit dokonale vybaven rybářskými potřebami, které Vám poskytneme za bezkonkurenční ceny a prochytat celé dny v turisticky nenarušeném kraji? Kromě rybářských zážitků, relaxačních pobytů s poznáváním místní kultury Vám nabízíme i možnost potápění s profesionálním doprovodem.

Kdykoli nás kontaktujte a my Vám sdělíme veškeré potřebné informace k zájezdu.