Rybaření v Norsku, Lofoty

Rybaření na moři, mořský rybolov má v Norsku dlouhou tradici a to především díky lovu ryb: tresek, mníků, halibutů, lososů, pstruhů a dalších mořských druhů. Pro příznivce aktivního rybaření jsou Lofoty perlou severu, nacházejí se totiž až za polárním kruhem a díky rozsáhlým mělčinám jsou velice vhodné pro přívlač a dokonce i muškaření. Pro milovníky hloubek jsou zase zajímavé zlomy a srázy padající do hloubky několika set metrů v prostředku každého fjordu.

Týdenní rybářský zájezd do Norska letecky

Nabízíme Vám letecky rybářskou dovolenou v Norsku, místo času stráveného únavnou jízdou v autě nebo autobuse se můžete v klidu věnovat lovu ryb. Vzhledem k nastupujícímu polárnímu dni, je rybaření organizováno nejčastěji po 12 hodinách v průběhu celého dne.
Cesta je zajištěna letecky s jedním přestupem, v místě(cca 2,5 hodiny) autobusem a trajektem. Rybářský kemp je posledním místem kam sahá civilizace, dál je už jen divočina, moře, ryby, ryby, ryby, moře ryb…

Ubytování je zajištěno v luxusních a plně vybavených dřevěných chatkách pro 4 osoby s vlastní kuchyní, jídelnou, toaletou a sprchou. Stravování je vlastní. V rybářském centru je i restaurace, půjčovna a prodejna rybářského vybavení a sauna zdarma.

Cena

7 denní rybaření 28500 Kč
Cena obsahuje
Leteckou přepravu a transfery, půjčení lodi pro 4 osoby s motorem 20HP – 50HP včetně benzínu, ubytování, mrazák.
Cena neobsahuje
Cestovní pojištění, půjčení výbavy, stravu a poplatky za nadváhu zavazadel.