Rybaření ve Slovinsku, Sava Bohinjka

Sezona a rybářské revíry

Na Sávě začíná rybářská sezona 1. dubna a končí 31. října. Řeka Sava Bohinjka vytéká z Bohinjského jezera, protéká okolo Bledu a po několika kilometrech se spojuje se Savou Dolinkou. Některé partie jsou klidnější a dobře přístupné. Jiné jsou hluboko zařízlé do okolních kopců a dostupné jen s určitým fyzickým vypětím, ale zato se odmění větším množstvím trofejních ryb.
Celá řeka je rozdělena na několik úseků, na nichž platí různé povolenky k rybolovu chyť a pusť nebo s možností ponechání si jedné ryby. Nejčastěji se loví lipan a pstruh duhový, méně pak pstruh obecný.

Ubytování, cesta a servis

Jednotlivé turnusy jsou organizovány pro 5 rybářů s ubytováním v penzionu se standartním vybavením . Vyjíždíme ze čtvrtka na pátek o půlnoci z Prahy (místo odjezdu lze po dohodě změnit) a odjíždíme ze Slovinska v neděli v osmnáct hodin. Dopravu zajišťujeme luxusním minibusem, cesta trvá 8 hodin. Stravu si po dobu pobytu zajišťuje každý sám. Na vyžádání je možno za příplatek zajistit polopenzi v hotelové restauraci.

Cena

sezona duben – říjen 3 denní rybaření 11500 Kč
sezona duben – říjen 7 denní rybaření 21900 Kč

Po dohodě je možno turnus prodloužit a nebo uskutečnit v jiných termínech. V takovém případě Vám obratem zašleme kalkulaci.

Cena obsahuje

Součástí ceny jsou všechny transfery, ubytování, povolení k rybolovu a první den 2h služby rybářského průvodce zdarma. Průvodce na celý den stojí 80EUR.